|
Donderdag 11 juni Voor 18.000
Lire (ongeveer f 30) koop in de haven van San
Teresa di Gallura een enkeltje (andata) naar
Bonifacio, Corsica. Het "gebergte in zee"
is voor een groot gedeelte in nevelen gehuld. De
nadering van Bonifacio per veerboot is
indrukwekkend: dit plaatsje is op een
kalkplateau, 100m hoog boven de kust gelegen.
Sommige huisjes staan op de rand van de sterk
overhangende rotsen.
Bonifacio is erg toeristisch, maar best wel de
moeite van het bekijken waard. Ik kan me weer
redelijk verstaanbaar maken, want men spreekt
Frans. Opvallend ten opzichte van Sardinië zijn
de vele boulangeries, en, sinds Toscane,
weer opvallend veel fietsers, zowel met als
zonder bepakking. Dit alles voelt zeer
vertrouwd aan, ik voel me bijna thuis. Ook de
camping is erg druk. Na de uitgebreide sight-seeing
's middags naar Porto-Vecchio gefietst en weer
terug (80 km).
|
Bonifacio
|
Vrijdag 12 juni
Na Porto-Vecchio doemt de eerste serieuze
Corsicaanse col op: de klim door het fôret de
l'Ospedale naar Zonza. Helaas is het nogal
bewolkt, waardoor rotsen van de Aiguilles de
Bavella niet te zien zijn.
De route van Zonza gaat vervolgens over een
zeer smal weggetje naar de zeer gelijkmatige Col
de la Vaccia. Op bijna 1200 m hoogte waait het
flink en is het zeer fris. In de afdaling veel
overstekend wild (varkentjes, koeien),
eikebossen, rotsen, watervalletjes. Na 126
enerverende kilometers beland ik in het
bergdorpje Zicavo. Voor 50 FF overnacht ik in een
lege Gite d'Etappe, voorzien van toute confort.
|
Zaterdag 13 juni Route:
Zicavo - Col de Verde (1289) - Ghisoni - Col de
Sorba (1311) - Vivario - Corte (85 km).
Wederom een bergetappe, met twee cols van de
eerste categorie. Op weg naar Corte ontmoet ik
twee Duitsers, die eveneens van Zicavo naar Corte
gaan. Corte is een interessant vestingstadje,
vanouds het bolwerk van het Corsicaanse verzet.
De camping is fraai gelegen in een olijfboomgaard
(alivetu).
Zondag 14 juni
Om alle drukte vóór te blijven vertrek ik in
alle vroegte naar de Gorges de la Restonica. Een
korte zeer zware klim naar een schitterend
hooggebergte landschap met besneeuwde pieken. Het
laatste stukje naar het bergmeertje Lac de Melo
kan slechts te voet worden afgelegd. De laatste
passages kunnen slechts klimmend en kruipend over
de rotsen worden afgelegd! Gelukkig is dit stukje
met staaldraden en kettingen gezekerd. Na een
bezoek aan het dal van de Restonica bezoek ik de
woeste kloof van de Scala di Santa Regina. Het
kloofdal maakt een dorre, weliswaar ruige, maar
minder fraaie indruk dan het berglandschap van de
Restonica.
Scala di Santa Regina
|
Col de Sorba
Corte
Gorges de la Restonica
Lac de Melo
|
Maandag 15 juni Route;
Corte - Ponte Leccia - la Castagniccia - Folleli
- Defile de Lancone - St. Florent (127 km)
Na de lange klim naar de Col de Prato
veranderd het dorre berglandschap ineens in een
zee van kastanjewouden, met overal kleine dorpjes.
Na de zinderende hitte is het vanwege de vele
bomen aangenaam koel. Vanaf het plaatsje Folleli
wordt het echter opnieuw warm en heet, vooral het
stukje vierbaans snelweg naar Bastia, op weg naar
St. Florent is een crime.
|
Dinsdag 16 juni Rondje Cap
Corse (149 km)
Het toeristische stadje St. Florent is een
aardige uitvalsbasis voor een rondje om Cap Corse.
Dit schiereiland wordt ook wel Corsica in het
klein genoemd. Na de beeldmenhir van Patrimonio
begint de klim naar een van de fraaiste cols van
Corsica, de Teghime (548 m). Via Bastia gaat het
rondje 'tegen de klok in' richting de kaap, langs
vele Genuese wachttorens, vervolgens weer langs
de woestere westkust terug naar St. Florent via
de fraaie plaatsjes Centuri-Port en Nonza.
|
Cap Corse
|
Woensdag 17 juni St. Florent
- Calvi (95 km)
Na een stuk door de "woestijn"
van het Desert des Agriates is er ineens
een wegomlegging. Op de kustweg naar L'Ile Rousse
is men inderdaad bezig stukken rots met
bulldozers weg te halen om de weg te verbreden.
Een fietser kan hier met de nodige moeite
gelukkig nog nèt passeren. Door de fraaie
Balagnestreek bereik ik het zeer toeristische
Calvi met (alweer) een fraaie citadel.
|
Desert des Agriates
|
Donderdag 18 juni
Calvi - Porto (94 km)
Onderweg naar Galeria kom ik de twee Duitsers
weer tegen: zij op weg naar Bastia, ik naar
Ajaccio. De kustweg is erg fraai, vooral van
Calvi naar Galeria en het stuk naar Porto. Helaas
denken de autoriteiten daar net zo over, want men
is druk bezig met herstelwerkzaamheden aan het
wegdek. Wat uiteindelijk de eerste (en enige)
lekke band van de vakantie opleverde.
Porto bezit een fraaie Genuese wachttoren, die
uitkijkt over een prachtige baai. Vanwege de vele
malariamuskieten in het verleden en het
geaccidenteerde terrein stelt het dorp Porto in
historisch opzicht erg weinig voor. Een
aaneengesloten keten van hotels, restaurants en
souvenirwinkels.
Kustweg - Porto - Gorges de
Spelunca
Vrijdag 19 juni
Route: Porto - Ota - Gorges de Spelunca -
Evisa - col de Sevi (1101 m) - Sagone - Cargese -
les Calanches - Porto (102 km).
De gorges de Spelunca kan je het best te voet
verkennen. De klim naar Evisa is een van de
mooiste routes van heel Corsica. Bovenop de col
de Sevi, iets voorbij Evisa, aast een hongerig
varken op de etenswaren in de fietstassen. De
terugweg naar Porto gaat via het van oorsprong
Griekse stadje Cargese naar de grillig gevormde
rotsen van les Calanches, óók een van de
hoogtepunten van Corsica. Fietsend langs de fraai
gevormde tafoni-rotsen waan je je ergens in een
canyon in het wilde westen...
|
Zaterdag 20 juni De rit naar
Ajaccio gaat vanuit Porto wederom via de
Calanches. Na Cargese en Sagone volgt de
onverwacht lastige kuitenbijter Col de San
Bastiano. Na een 8 km lange klim bereik ik
eindelijk de col. Ongetwijfeld heeft hier een
teleurgestelde collega fietser er nog 'ns 1000 m
bij opgeteld, want op het bord staat een 1 voor
de 410 meter...
Col de San Bastiano
|
Les Calanches
|
Zondag 21 juni De boot naar
het vasteland vertrekt zoals verwacht pas de
volgende dag. Nog een dag extra om het rondje
Corsica (bijna) te voltooien. Doel is Sartene, de
stad van de vendetta, de meest Corsicaanse stad
van het eiland. Via zeer smalle bergweggetjes
langs het prehistorisch interessante Filitosa,
helaas zeer druk vol toeristische
kermistoestanden. Op de camping van Sartene tref
ik sinds Calvi weer 'ns echte warme douches. 's
Avonds ben ik getuige van een boeiende processie
die in het dorp wordt gehouden.
Maandag 22 juni
Terug naar Ajaccio, deze keer langs de fraaie
kust. Vlak is het echter nergens: constant steile
klimmetjes die gelukkig 'op de macht' kunnen
worden genomen. De laatste van de ruim 1200
kilometers op Corsica gaan over de drukke
vierbaans snelweg naar Ajaccio. In deze
geboortestad van Napoleon Bonaparte vertrekt
negen uur 's avonds de nachtboot (genaamd
Napoleon) naar Nice. Via de talrijk aanwezige
tv's is Nederland tegen Denemarken te zien. Voor
het Nederlands elftal was de overwinning op de
Duitsers kennelijk al genoeg, ze onderschatten de
Denen en verliezen...
|
Nice
|
Dinsdag 23 juni De Napoleon komt om zeven uur 's
ochtends aan in Nice. Nog voor de ochtendspits op
gang begint te komen, ben ik al lang de drukke
stad ontvlucht. Om 'af te kicken' fiets ik naar
de schitterende gorges de la Vesubie. Fietsend
door de smalle kloof langs de honderden meters
hoge rotswanden wordt ik nog belaagd door
rotszwaluwen die fel hun nesten verdedigen. Via
Vence en de Gorges du Loup bereik ik na 126 km in
de namiddag de camping in Antibes, waar de
fietsbus zal vertrekken. Maar liefst zes Giant
Expeditions (plus twee Koga's) staan in slagorde
gereed om weer huiswaarts vervoerd te worden. Na
ongeveer 2400 enerverende kilometers zit deze
tocht erop!
|
Gorges de la Vesubie
|
|
|